Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2879. oldal

60 M Ft
(48 E Ft/m2)
- | 1242 m2 |  
1182 Budapest
159.9 M Ft
(601 E Ft/m2)
Ház | 266 m2 | 9 szoba
1038 Budapest, Csillaghegy
105 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 2 szoba
1022 Budapest, Bimbó út
119.9 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 95 m2 | 3 szoba
1038 Budapest, Csillaghegy
500 E Ft /hó
Lakás | 100 m2 | 4 szoba
1032 Budapest, Óbuda
66.5 M Ft
(493 E Ft/m2)
Ház | 135 m2 | 3 szoba
1158 Budapest, Pestújhely
27.9 M Ft
(73 E Ft/m2)
- | 382 m2 |  
2011 Budakalász, Budakalász
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
59.9 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 46 m2 | 2 szoba
1132 Budapest, Göncz Árpád városköz..
79.9 M Ft
(791 E Ft/m2)
Ház | 101 m2 | 2 szoba
1039 Budapest, Csillaghegy
52.9 M Ft
(962 E Ft/m2)
Lakás | 55 m2 | 3 szoba
1102 Budapest, Ligettelek
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!