Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2873. oldal

16 M Ft
(14 E Ft/m2)
Ház | 1140 m2 | 1 szoba
3064 Szurdokpüspöki
59.9 M Ft
(778 E Ft/m2)
- | 77 m2 |  
8400 Ajka
16 M Ft
(19 E Ft/m2)
- | 845 m2 |  
2027 Dömös
24 M Ft
(44 E Ft/m2)
Ház | 551 m2 | 2 szoba
2764 Tápióbicske
25.9 M Ft
(602 E Ft/m2)
Ház | 43 m2 | 2 szoba
2517 Kesztölc
82.5 M Ft
(284 E Ft/m2)
Ház | 290 m2 | 3 szoba
2162 Őrbottyán
36.9 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 32 m2 | 2 szoba
1076 Budapest
145.5 M Ft
(262 E Ft/m2)
Ház | 555 m2 | 4 szoba
2112 Veresegyház
15.9 M Ft
(199 E Ft/m2)
Ház | 80 m2 | 2 szoba
2051 Biatorbágy
4.1 M Ft /hó
- | 1769 m2 |  
2045 Törökbálint
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!