Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2862. oldal

379 M Ft
(5.1 M Ft/m2)
Lakás | 74 m2 | 3 szoba
1065 Budapest
4.9 M Ft
(3 E Ft/m2)
- | 1529 m2 |  
3275 Detk
19.5 M Ft
(54 E Ft/m2)
- | 364 m2 |  
3262 Markaz
44 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 29 m2 | 1 szoba
1103 Budapest
118.5 M Ft
(132 E Ft/m2)
- | 900 m2 |  
1164 Budapest
131.2 M Ft
(2 M Ft/m2)
Lakás | 67 m2 | 2 szoba
1095 Budapest
73.7 M Ft
(219 E Ft/m2)
Ház | 337 m2 | 3 szoba
7773 Villány
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
89.9 M Ft
(1.7 M Ft/m2)
Lakás | 53 m2 | 2 szoba
1135 Budapest
760 E Ft /hó
Lakás | 95 m2 | 3 szoba
1052 Budapest, Petőfi Sándor utca
79 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 69 m2 | 4 szoba
1183 Budapest, Miklóstelep
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!