Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2833. oldal

179 M Ft
(479 E Ft/m2)
Ház | 374 m2 | 4 szoba
2000 Szentendre
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
88.8 M Ft
(264 E Ft/m2)
Ház | 336 m2 | 6 szoba
2220 Vecsés
72 M Ft
(92 E Ft/m2)
Ház | 786 m2 | 4 szoba
2317 Szigetcsép
1.6 M Ft
(46 E Ft/m2)
- | 35 m2 |  
9813 Sárfimizdó
23.9 M Ft
(77 E Ft/m2)
- | 310 m2 |  
2903 Komárom
65 M Ft
(125 E Ft/m2)
Ház | 520 m2 | 5 szoba
6521 Vaskút
15.9 M Ft
(6 E Ft/m2)
Ház | 2778 m2 | 2 szoba
9813 Sárfimizdó
68.8 M Ft
(145 E Ft/m2)
Ház | 473 m2 | 4 szoba
2344 Dömsöd
49 M Ft
(70 E Ft/m2)
- | 697 m2 |  
2112 Veresegyház
550 M Ft
(368 E Ft/m2)
- | 1494 m2 |  
4200 Hajdúszoboszló
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!