Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2766. oldal

47.4 M Ft
(39 E Ft/m2)
Ház | 1229 m2 | 4 szoba
7773 Villány
84.9 M Ft
(354 E Ft/m2)
Ház | 240 m2 | 4 szoba
2151 Fót
85 M Ft
(363 E Ft/m2)
Ház | 234 m2 | 4 szoba
2461 Tárnok
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
35 M Ft
(660 E Ft/m2)
Lakás | 53 m2 | 2 szoba
4400 Nyíregyháza
139 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 72 m2 | 3 szoba
1072 Budapest
135 M Ft
(369 E Ft/m2)
Ház | 366 m2 | 5 szoba
2131 Göd
450 M Ft
(446 E Ft/m2)
- | 1010 m2 |  
1022 Budapest
44.9 M Ft
(34 E Ft/m2)
Ház | 1319 m2 | 2 szoba
8130 Enying
170 E Ft /hó
Ház | 106 m2 | 1 szoba
7030 Paks
26.5 M Ft
(43 E Ft/m2)
Ház | 610 m2 | 2 szoba
7020 Dunaföldvár
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!