Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2608. oldal

160 E Ft /hó
Lakás | 26 m2 | 1 szoba
1133 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
49 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 33 m2 | 1 szoba
1135 Budapest
79.5 M Ft
(297 E Ft/m2)
Ház | 268 m2 | 4 szoba
4431 Nyíregyháza
108 M Ft
(318 E Ft/m2)
Ház | 340 m2 | 4 szoba
7761 Kozármisleny
37 M Ft
(58 E Ft/m2)
Ház | 634 m2 | 3 szoba
9322 Rábatamási
11 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
- | 8 m2 |  
1117 Budapest
120 E Ft /hó
- | 156 m2 |  
7100 Szekszárd
65 M Ft
(691 E Ft/m2)
Lakás | 94 m2 | 4 szoba
7100 Szekszárd
150 E Ft /hó
- | 187 m2 |  
7100 Szekszárd
120 M Ft
(311 E Ft/m2)
Ház | 386 m2 | 4 szoba
2330 Dunaharaszti
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!