Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2539. oldal

59.5 M Ft
(149 E Ft/m2)
- | 400 m2 |  
4064 Nagyhegyes
48.9 M Ft
(789 E Ft/m2)
Lakás | 62 m2 | 2 szoba
6000 Kecskemét
135 M Ft
(355 E Ft/m2)
Ház | 380 m2 | 4 szoba
8000 Székesfehérvár
64.9 M Ft
(782 E Ft/m2)
Lakás | 83 m2 | 4 szoba
2310 Szigetszentmiklós, Szigetszent..
9.5 M Ft
(14 E Ft/m2)
- | 700 m2 |  
2458 Kulcs
20.9 M Ft
(24 E Ft/m2)
Ház | 885 m2 | 4 szoba
3587 Tiszapalkonya
22 M Ft
(33 E Ft/m2)
Ház | 658 m2 | 3 szoba
8181 Berhida
24.9 M Ft
(17 E Ft/m2)
Ház | 1458 m2 | 3 szoba
6512 Szeremle
133.9 M Ft
(412 E Ft/m2)
Ház | 325 m2 | 4 szoba
2142 Nagytarcsa
248.2 M Ft
(1.9 M Ft/m2)
Lakás | 134 m2 | 5 szoba
1118 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!