Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2420. oldal

85 M Ft
(98 E Ft/m2)
Ház | 870 m2 | 6 szoba
2376 Hernád
39.9 M Ft
(60 E Ft/m2)
Ház | 663 m2 | 5 szoba
8946 Baktüttös
67.5 M Ft
(167 E Ft/m2)
Ház | 405 m2 | 4 szoba
9011 Győr
189 M Ft
(387 E Ft/m2)
Ház | 489 m2 | 15 szoba
2230 Gyömrő
27 M Ft
(20 E Ft/m2)
Ház | 1328 m2 | 5 szoba
8851 Gyékényes
2000 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
- | 1834 m2 |  
2225 Üllő
119.5 M Ft
(207 E Ft/m2)
Ház | 576 m2 | 4 szoba
2083 Solymár
429.9 M Ft
(86 E Ft/m2)
- | 5026 m2 |  
1106 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
26 M Ft
(-)
- | 0 m2 |  
7030 Paks
78.4 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 64 m2 | 2 szoba
1074 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!