Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2397. oldal

450 M Ft
(450 E Ft/m2)
- | 1000 m2 |  
8000 Székesfehérvár
41.9 M Ft
(873 E Ft/m2)
Lakás | 48 m2 | 2 szoba
1101 Budapest
250 E Ft /hó
Lakás | 83 m2 | 3 szoba
1148 Budapest
44.9 M Ft
(1.7 M Ft/m2)
Lakás | 26 m2 | 1 szoba
1093 Budapest
25.9 M Ft
(11 E Ft/m2)
- | 2430 m2 |  
9730 Kőszeg
44.5 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 39 m2 | 1 szoba
1106 Budapest
41 M Ft
(1.8 M Ft/m2)
Lakás | 23 m2 | 1 szoba
1136 Budapest
72.9 M Ft
(838 E Ft/m2)
Lakás | 87 m2 | 4 szoba
2700 Cegléd
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
73.9 M Ft
(821 E Ft/m2)
Lakás | 90 m2 | 4 szoba
2700 Cegléd
83 M Ft
(175 E Ft/m2)
Ház | 474 m2 | 5 szoba
2700 Cegléd
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!