Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2314. oldal

300 M Ft
(522 E Ft/m2)
Ház | 575 m2 | 6 szoba
2049 Diósd
120 M Ft
(332 E Ft/m2)
Ház | 361 m2 | 4 szoba
2336 Dunavarsány
89.9 M Ft
(182 E Ft/m2)
Ház | 493 m2 | 5 szoba
9485 Nagycenk, Kivételes családi ot..
16.9 M Ft
(22 E Ft/m2)
Ház | 762 m2 | 2 szoba
5331 Kenderes
60.5 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 49 m2 | 2 szoba
1108 Budapest
250 E Ft /hó
Lakás | 71 m2 | 2 szoba
5000 Szolnok
120 M Ft
(160 E Ft/m2)
Ház | 750 m2 | 5 szoba
9725 Cák, Eladó családi ház Cákon –..
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
148 M Ft
(242 E Ft/m2)
Ház | 611 m2 | 8 szoba
2014 Csobánka
220 E Ft /hó
Lakás | 32 m2 | 1 szoba
1086 Budapest
165 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 110 m2 | 4 szoba
1053 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!