Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2231. oldal

Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
21.9 M Ft
(7 E Ft/m2)
- | 3117 m2 |  
9730 Kőszeg
230 E Ft /hó
- | 28 m2 |  
1117 Budapest
79.9 M Ft
(671 E Ft/m2)
Ház | 119 m2 | 3 szoba
2310 Szigetszentmiklós
95 M Ft
(107 E Ft/m2)
Ház | 889 m2 | 11 szoba
3300 Eger
42 M Ft
(144 E Ft/m2)
Ház | 291 m2 | 3 szoba
5350 Tiszafüred
210 M Ft
(252 E Ft/m2)
- | 834 m2 |  
8264 Szigliget
165 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
- | 115 m2 |  
1024 Budapest
38.9 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 27 m2 | 1 szoba
1091 Budapest
450 E Ft /hó
Ház | 285 m2 | 5 szoba
1163 Budapest
2 M Ft /hó
- | 1167 m2 |  
1074 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!