Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2123. oldal

55 M Ft
(176 E Ft/m2)
Ház | 312 m2 | 4 szoba
2500 Esztergom
49.9 M Ft
(832 E Ft/m2)
Lakás | 60 m2 | 3 szoba
8600 Siófok
54.9 M Ft
(931 E Ft/m2)
Lakás | 59 m2 | 2 szoba
8360 Keszthely
104.9 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 70 m2 | 3 szoba
1092 Budapest
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
110 E Ft /hó
- | 47 m2 |  
7630 Pécs
44.5 M Ft
(234 E Ft/m2)
Ház | 190 m2 | 3 szoba
4200 Hajdúszoboszló
74.9 M Ft
(375 E Ft/m2)
Ház | 200 m2 | 4 szoba
2310 Szigetszentmiklós
27.5 M Ft
(22 E Ft/m2)
Ház | 1228 m2 | 6 szoba
8868 Letenye
83 M Ft
(235 E Ft/m2)
Ház | 353 m2 | 4 szoba
8230 Balatonfüred
84.5 M Ft
(230 E Ft/m2)
Ház | 367 m2 | 3 szoba
8220 Balatonalmádi
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!