Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2045. oldal

168 M Ft
(594 E Ft/m2)
Ház | 283 m2 | 5 szoba
1222 Budapest
119 M Ft
(2.6 M Ft/m2)
Lakás | 46 m2 | 3 szoba
8237 Tihany
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
79.9 M Ft
(163 E Ft/m2)
Ház | 491 m2 | 6 szoba
2760 Nagykáta
74.9 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 72 m2 | 2 szoba
2151 Fót
92 M Ft
(250 E Ft/m2)
Ház | 368 m2 | 3 szoba
2040 Budaörs
72.5 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 1 szoba
1088 Budapest
98 M Ft
(170 E Ft/m2)
Ház | 577 m2 | 4 szoba
4030 Debrecen
72.5 M Ft
(1.3 M Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 1 szoba
1088 Budapest
152.2 M Ft
(2.1 M Ft/m2)
Lakás | 71 m2 | 8 szoba
1071 Budapest
56.9 M Ft
(1.1 M Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
1039 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!