Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2034. oldal

45 M Ft
(429 E Ft/m2)
- | 105 m2 |  
2376 Hernád, Kossuth Lajos u.55
64.9 M Ft
(122 E Ft/m2)
Ház | 530 m2 | 4 szoba
2081 Piliscsaba
42.9 M Ft
(67 E Ft/m2)
Ház | 645 m2 | 3 szoba
2366 Kakucs
184.5 M Ft
(2.8 M Ft/m2)
Lakás | 67 m2 | 2 szoba
1051 Budapest, Sas utca
98 M Ft
(296 E Ft/m2)
Ház | 331 m2 | 4 szoba
4211 Ebes
176 M Ft
(482 E Ft/m2)
Ház | 365 m2 | 6 szoba
4032 Debrecen
Tudtad hogy
rá tudsz keresni a legnépszerűbb otthonokra?

Tudj meg többet
20 M Ft
(19 E Ft/m2)
- | 1065 m2 |  
4002 Debrecen
88.5 M Ft
(377 E Ft/m2)
Ház | 235 m2 | 4 szoba
4030 Debrecen
72 M Ft
(2 M Ft/m2)
Lakás | 36 m2 | 2 szoba
1111 Budapest, Bicskei utca
88.5 M Ft
(1 M Ft/m2)
Lakás | 85 m2 | 4 szoba
4030 Debrecen
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!