Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 2020. oldal

450 E Ft /hó
- | 49 m2 |  
1052 Budapest
62 M Ft
(32 E Ft/m2)
- | 1950 m2 |  
1037 Budapest
343 E Ft /hó
Lakás | 78 m2 | 2 szoba
1067 Budapest
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
22 M Ft
(21 E Ft/m2)
- | 1047 m2 |  
1037 Budapest
220 E Ft /hó
Lakás | 70 m2 | 3 szoba
2200 Monor
13.8 M Ft
(29 E Ft/m2)
- | 478 m2 |  
2200 Monor
30.5 M Ft
(32 E Ft/m2)
Ház | 947 m2 | 2 szoba
3809 Selyeb
55 M Ft
(152 E Ft/m2)
Ház | 363 m2 | 4 szoba
2243 Kóka
110 M Ft
(345 E Ft/m2)
Ház | 319 m2 | 4 szoba
2241 Sülysáp
59.9 M Ft
(173 E Ft/m2)
Ház | 347 m2 | 5 szoba
3200 Gyöngyös
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!