Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 1981. oldal

69.4 M Ft
(67 E Ft/m2)
- | 1037 m2 |  
2094 Nagykovácsi
96.9 M Ft
(122 E Ft/m2)
- | 795 m2 |  
2094 Nagykovácsi
197 M Ft
(574 E Ft/m2)
Ház | 343 m2 | 7 szoba
2045 Törökbálint
132 M Ft
(307 E Ft/m2)
Ház | 430 m2 | 2 szoba
2030 Érd
Tudtad hogy
online be tudsz mutatni egy ingatlant a barátodnak vagy az ügyfelednek?

Tudj meg többet
67.9 M Ft
(57 E Ft/m2)
- | 1184 m2 |  
2094 Nagykovácsi
172 M Ft
(192 E Ft/m2)
- | 894 m2 |  
1028 Budapest
265 M Ft
(2.3 M Ft/m2)
Lakás | 117 m2 | 3 szoba
1029 Budapest
172 M Ft
(343 E Ft/m2)
Ház | 502 m2 | 3 szoba
1028 Budapest
235 M Ft
(384 E Ft/m2)
Ház | 612 m2 | 5 szoba
2094 Nagykovácsi
28 M Ft
(51 E Ft/m2)
- | 554 m2 |  
2483 Gárdony
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!