Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 1975. oldal

6.8 M Ft
(567 E Ft/m2)
- | 12 m2 |  
1135 Budapest
62.9 M Ft
(297 E Ft/m2)
- | 212 m2 |  
1223 Budapest
29.9 M Ft
(467 E Ft/m2)
Lakás | 64 m2 | 3 szoba
3529 Miskolc
18 M Ft
(8 E Ft/m2)
- | 2384 m2 |  
4100 Berettyóújfalu
76 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 50 m2 | 2 szoba
1116 Budapest
49.9 M Ft
(135 E Ft/m2)
Ház | 370 m2 | 3 szoba
4251 Hajdúsámson
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
64.9 M Ft
(166 E Ft/m2)
Ház | 390 m2 | 4 szoba
4251 Hajdúsámson
53 M Ft
(1 000 E Ft/m2)
Lakás | 53 m2 | 3 szoba
4025 Debrecen
78.5 M Ft
(1.5 M Ft/m2)
Lakás | 51 m2 | 2 szoba
4026 Debrecen
140 E Ft /hó
Ház | 297 m2 | 4 szoba
4251 Hajdúsámson
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!