Ár
Válaszd ki, hogy Eladó vagy Kiadó ingatlant keresel-e!
Terület
Terület tól-ig (m2)
-
Töröl Kész
Részletes
Részletes szűrők
Szobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
Fürdőszobák
Össz
1
2+
3+
4+
5+
További szűrők
Építés éve
Össz
Új
5 év
10 év
20 év
20+ év
Emelet
Össz
-1
0
1+
Fent
Garázs
Össz
0
1
2
3+
Hirdetés feladva
Össz
30 nap
60 nap
90 nap
90+ nap
Értékelések
Össz.
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Ár
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Dizájn
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Lokáció
Össz
0-20
20+
40+
60+
80+
Töröl Kész
Keresés
Lista nézet

57999 ingatlant találtuk neked | 1946. oldal

21.9 M Ft
(730 E Ft/m2)
- | 30 m2 |  
9026 Győr
49.9 M Ft
(723 E Ft/m2)
Ház | 69 m2 | 2 szoba
1097 Budapest
Tudtad hogy
14 napos kizárólagosságot tudsz szerezni egy ingatlanra?

Tudj meg többet
239.9 M Ft
(2.7 M Ft/m2)
Lakás | 88 m2 | 4 szoba
1061 Budapest
38 M Ft
(528 E Ft/m2)
Lakás | 72 m2 | 2 szoba
7100 Szekszárd
49.9 M Ft
(723 E Ft/m2)
Ház | 69 m2 | 2 szoba
1097 Budapest
47 M Ft
(192 E Ft/m2)
Ház | 245 m2 | 3 szoba
9025 Győr
7.9 M Ft
(11 E Ft/m2)
- | 714 m2 |  
8749 Zalakaros
79.9 M Ft
(1.2 M Ft/m2)
Lakás | 67 m2 | 3 szoba
1103 Budapest
77.6 M Ft
(1.4 M Ft/m2)
Lakás | 54 m2 | 3 szoba
2600 Vác
94.9 M Ft
(333 E Ft/m2)
Ház | 285 m2 | 4 szoba
1185 Budapest
Eladnád vagy kiadnád az ingatlanodat?
A Zoomlla az egyetlen olyan hely, ahol ezt online megteheted, ezzel időt és pénzt spórolva.
Az első 30 nap ingyenes!